Kontakt

Przedstawiciel Gehwol na Polskę: Miralex Sp. z o.o.

Dystrybutor kosmetyków Gehwol:

Miralex Sp. z o.o.

ul. Św. Szczepana 25

61-465 Poznań

tel. (061) 832-90-60 (sekretariat)

tel. (061) 835-05-95 - dział kosmetyków: zamówienia - magda@zdrowe-nogi.pl, mentel@miralex.pl

tel. (061) 835-05-93  - dział kosmetyków: szkolenia - biuro@zdrowe-nogi.pl, mentel@miralex.pl

fax: (061) 835-05-84
 

 

Miralex Sp. z o.o.   BH   Warszawa

ul. Modlińska 129 lok.U14

03-186 Warszawa

tel. (22) 891-45-68; fax (22) 891-45-69

 

Przedstawiciele farmaceutyczni :

Tomasz Broniarz - tel. 660059887, broniarz@miralex.plmanager regionu: woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. lubuskie

Anna Paszewska - tel. 519144461, paszewska@miralex.pl - woj. śląskie

Magdalena Kruszec - tel. 664 887 373, kruszec@miralex.pl - woj. małopolskie

Andrzej Sikora - tel. 531069006, sikora@miralex.pl – woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Grzegorz Poszust - tel. 660428565, poszust@miralex.pl - woj. mazowieckie, woj. łódzkie, woj. świętokrzyskie

Marcin Klewicki - tel. 507091993, klewicki@miralex.pl  – woj. mazowieckie, woj. podlaskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj.lubelskie